آخرین مطالب سایت

طراحی سایت کلینیک زیبایی

این روزها روش تبلیغات دچار تغییر شده و بیشتر کسب و کارها از روش های جدید برای مطرح کردن حوزه فعالیت خود استفاده می کنند. یکی از روش های مدرن تبلیغات، طراحی سایت است. طراحی سایت به گونه ای است که باعث می شود در تجارت الکترونیک قدم بگذارید و جایگاهی داشته باشید.در حقیقت بیشتر کلینیک های زیبایی برای مطرح شدن در دنیای اینترنت اقدام به طراحی یک کلینیک مجازی می کنند.گروه طراحی سایت آوش وب یک تیم کاملا حرفه ای است هدف آن ها همراهی تمام کسب و کارها برای مطرح شدن در دنیای اینترنت است. طراحی سایت کلینیک هم جز یکی از اقدامات کاملا مطمئن این گروه است که در ادامه مقاله به طور کامل برای علاقه مندان شرح داده ایم.مقاله امروز ما هم در زمینه طراحی سایت کلینیک زیبایی است و بررسی کنیم تاثیر سایت کلینیک بر درآمد پزشکان چیست؟

طراحی سایت کلینیک زیبایی

 

طراحی سایت کلینیک زیبایی، بزرگ ترین راه تبلیغات

در کنار رونق کسب و کار اینترنتی، این روزها تقاضا برای عمل های زیبایی بسیار زیاد شده است و روزانه اقدامات زیبایی زیادی انجام می شود. به همین خاطر، رقابت بین کلینیک های زیبایی بسیار زیاد شده است. از آنجا که، هر فردی برای پیدا کردن کلینیک زیبایی در دنیای مجازی جستجو می کند، موجب شده است پزشکان برای معرفی خود از دنیای اینترنت استفاده کنند.

اولین و مهم ترین کار برای افزایش اعتبار و مطرح شدن کلینیک زیبایی در دنیای امروز، طراحی سایت است.

قسمت های مختلف یک سایت کلینیک زیبایی

هر سایتی دارای قسمت های مختلفی است اما یک سری قسمت ها باعث می شود یک سایت نسبت به سایرین فرق داشته باشد و به یک سایت اختصاصی تبدیل شود. سایت کلینیک زیبایی هم از قسمت های منحصر به فردی تشکیل می شود که در ادامه مقاله با هم بررسی می کنیم:

  • معرفی کلینیک که در این قسمت به معرفی بخش ها، تاریخچه و طبقات مختلف آن پرداخته می شود.
  • معرفی پزشکان که در این قسمت رزومه کاری تمام پزشکان قرار می گیرید تا متقاضیان بتوانند اطلاعات کامل را مشاهده کنند.
  • معرفی خدمات که در این بخش تمام خدمات زیبایی ارائه شده در کلینیک به اطلاع متقاضیان رسانده می شود.
  • قسمت تماس با ما سایت که در آن آدرس، تلفن و یک فرم برای برقراری ارتباط با مرکز گذاشته می شود. همچنین آدرس کلینیک هم به صورت متنی و هم به صورت نقشه، بر روی سایت قرار می گیرد.
  • مقالات که در این قسمت مطالب شنیدنی و مورد نیاز برای مراجعه کنندگان کلینیک منتشر می شود و این بخش جز مهم ترین قسمت سایت است که با ارائه مطالب کاربر پسند می توان به افزایش رتبه سایت خود کمک کرد.
  • گالری تصاویر که تمام نمونه کارها و خدمات انجام شده در کلینیک قرار داده می شود که کاربر با مشاهده آن از روند کار و کیفیت عملکرد کلینیک باخبر شود.
  • فرم پرسش سوال برای بازدیدکنندگان، در این قسمت بازدیدکنندگان سایت در صورت هر گونه ابهامی نسبت به خدمات کلینیک، هزینه ها و… سوال خود را مطرح می کنند.قسمت های مختلف یک سایت کلینیک زیبایی

 

فواید داشتن سایت کلینیک زیبایی

داشتن یک سایت تخصصی برای کلینیک زیبایی موجب می شود همانند یک بنر اطلاعات دقیقی در اختیار بیماران قرار گیرد. و در این تحولات تکنولوژی باعث می شود، یک کلینیک همیشه به روز باشد.

فوایدی که طراحی سایت می تواند برای کلینیک زیبایی داشته باشد، به شرح زیر است:

۱.راحتی دسترسی و کاهش شلوغی کلینیک

بیماران می توانند هر ساعت شبانه روز به سایت کلینیک زیبایی مراجعه کنند و اطلاعات لازم مانند ساعات حضور پزشکان و خدمات ارائه شده در کلینیک را مشاهده کنند.

۲. افزایش اعتبار

داشتن یک سایت موجب افزایش اعتبار کلینیک می شود. کلینیک های زیبایی با طراحی یک سایت حرفه ای می توانند خود در تجارت الکترونیک مطرح کنند. مخصوصا در این روزها که انجام عمل های زیبایی بسیار زیاد شده است. از این رو با طراحی سایت کلینیک زیبایی می توان متقاضیان بیشتری برای مراجعه به مرکز دعوت نمود.

۳.بروز نگه داشتن اطلاعات

یک کلینیک زیبایی همیشه متقاضیان را از جشنواره ها، تخفیف ها و خدمات جدید با انتشار آگاهی در سایت باخبر می کند. در حقیقت داشتن سایت بهترین روش برای بروز نگه داشتن اطلاعات است و دیگر نیازی به ابزارهای دیگر مانند بیلبوردهای تبلیغاتی نخواهد بود.

در حقیقت، از این طریق می شود به راحتی و در سریع ترین راه ممکن، اخبارهای جدید کلینیک را به اطلاع بازدیدکنندگان برسانید.

۴. افزایش متقاضی نسبت به خدمات جدید زیبایی

در صورتی که خدمات جدیدی در کلینیک زیبایی افزوده شود و قصد داشته باشید متقاضیان را از این خدمات باخبر کنید، می توان با ارائه مقالات مرتبط بمنظور آگاهی بیشتری افراد نتیجه خوبی مشاهده کنید.

۵. داشتن فضایی دائمی برای تبلیغات رایگان

هنگامی یک سایت برای کلینیک زیبایی طراحی می شود که فضایی را برای همیشه به منظور تبلیغات ایجاد کند. از آنجا که استفاده از روش های دیگر تبلیغات برای مدت زمان محدودی قابل استفاده است. اما سایت کلینیک همیشه در دسترس شماست و برای یک عمر قابل استفاده است.

فواید داشتن سایت کلینیک زیبایی

 

امکاناتی با طراحی سایت برای متقاضیان کلینیک زیبایی ایجاد می شود:

اهدافی که برای طراحی سایت کلینیک زیبایی در نظر گرفته می شود، معمولا ایجاد امکانات لازم برای راحتی بیماران است.

معمولا امکاناتی که می شود با طراحی سایت کلینیک زیبایی برای متقاضیان خدمات زیبایی ایجاد کرد، به شرح زیر است:

سیستم رزرو آنلاین:

در این قسمت بیماران می توانند بمنظور مراجعه به کلینیک زمان دقیق آن را مشخص کنند. در این صورت از تلف شدن وقت آن ها و همچنین مراجعه حضوری برای این منظور جلوگیری می شود.

نمایش خدمات قابل ارائه :

این ویژگی موجب می شود، بیماران از نحوه اقدامات زیبایی و تکنولوژی های مورد استفاده کلینیک آگاهی لازم را بدست آورد‌.

مشاوره آنلاین با پزشکان:

امکان مشاوره آنلاین با پزشکان کلینیک باعث می شود که بیماران هر سوال و ابهامی که دارند، با پزشک خود مطرح کنند.

درگاه های بانکی:

ایجاد درگاه بانکی در وب سایت کلینیک زیبایی قابلیت پرداخت هزینه رزرو آنلاین را برای بیماران ایجاد می کند.

قبل از طراحی سایت کلینیک زیبایی به نکات زیر دقت کنید.

در ادامه مقاله به بررسی یک سری نکات ضروری پرداختیم که بهتر است قبل از این که با مشکل خاصی در سایت روبرو شوید، با این نکات آشنا شوید.

به طور کلی، طراحی سایت کلینیک زیبایی باید طوری باشد که بازدیدکنندگان سایت با ورود به آن از کیفیت خدمات آگاهی یابند و برای انجام اقدامات زیبایی به کلینیک مراجعه کنند و جز بازدیدکنندگان همیشگی سایت شوند.

قبل از طراحی سایت کلینیک زیبایی به نکات زیر دقت کنید

 

طراحی ظاهر کاربر پسند

طبق تجربیات انجام شده، مشاهده شده است طراحی ظواهر سایت براساس قوانین رنگ ها و ایجاد تعادل در استفاده از آن ها موجب می شود تعداد بازدیدکنندگان سایت افزایش داشته باشد. ظاهر سایت در طراحی آن به گونه ای اهمیت دارد که طراح آن باید با رعایت اصول از رنگ ها استفاده کند.

پس در هنگام طراحی سایت کلینیک زیبایی بهتر است رنگ هایی انتخاب شود که در رابطه با این موضوع باشد. برای مثال برای جلوه بیشتر قسمت های مختلف سایت می توانید از رنگ های شاد استفاده کنید. همچنین بدانید استفاده از رنگ های تند می تواند چشم مخاطب را خسته کند.

قراردهی مسیرهای آسان

از نکات مهمی که  باید در طراحی سایت های کلینیک زیبایی نحوه مسیرهای دسترسی به منوهای مختلف می باشد. ایجاد مسیرهای آسان به منوهای مختلف سایت باعث می شود، کاربران با ورود به سایت دچار سردرگمی نشود  و هر آنچه که نیاز دارد جستجو در سایت به دست آورد.

در صورتی که در طراحی سایت این نکته رعایت نشود بازدیدکنندگان سایت بعد از این که بخش مورد نظر خود را پیدا نکنند، خسته شده و از سایت خارج می شوند.

طراحان سایت باید حداکثر تلاش خود را برای ایجاد مسیرهای راحت انجام دهند تا کاربران در کمترین زمان ممکن صفحه مورد نظر را پیدا کنند .

اگر مطالب سایت کلینیک زیبایی، دارای موضوع های زیادی است، بهتر است موضوعات را به چندین قسمت تقسیم بندی کنید تا دسترسی با آن راحت تر باشد تا نقشه سایت دچار بر هم ریختگی نشود.

استفاده از تصاویر با کیفیت و حجم مناسب

استفاده از تصاویر در طراحی سایت می تواند روح تازه ای به او بدهد. اما هر تصویر را نمی‌توان در این روند به کار برد و باید در انتخاب تصویر بسیار دقت کافی داشته باشید. در طراحی سایت کلینیک زیبایی می توان از عکس های با کیفیت و حجم مناسب فضای کلینیک استفاده کرد تا در سایت کلینیک فضای واقعی ایجاد نمود.

همچنین به این نکته دقت کنید، از تصاویری در سایت استفاده شود که سایت را با کاهش سرعت روبه رو نکند. علاوه بر این، استفاده از تصاویر کیفیت پایین اصلاً کاربرپسند نخواهد بود.

استفاده از سایز و نوع فونت مناسب برای متن

استفاده از نوع فونت و سایز مناسب جز یکی از مهم ترین نکات طراحی وب شناخته شده است. چرا که نیمی از اطلاعات یک سایت از طریق نوشتاری به مخاطب انتقال داده می شود. بنابراین خوانا بودن مطالب اهمیت زیادی دارد. در آخر با رعایت این نکته می توان رابطه خوبی با مخاطب خود ایجاد کرد. همچنین فونت نوشتاری که باید انتخاب شود که توسط تمام مرورگرهای وب قابل نمایش باشد و کاربر بتواند به راحتی آن را بخواند.

استفاده از سایز و نوع فونت مناسب برای متن

 

کلام آخر

داشتن یک سایت برای این روزها جز اقدامات مهمی در هر زمینه به شمار می آید. بنابراین داشتن یک کلینیک زیبایی در فضای اینترنت باعث می‌شود ارتباط کوتاه تری با استقبال کنندگان خدمات زیبایی برقرار کرده و آنها را از جشنواره های مختلف کلینیک با خبر کنید. اما برای بهره مندی از سایت کلینیک بهتر است نکات گفته شده در مراحل طراحی رعایت شود.

ممنون که ما را در این مقاله همراهی کردید.

ما یک تیم متخصص در زمینه طراحی سایت هستیم خدمات سایت ما شامل:

طراحی سایت سالن زیبایی

طراحی سایت شرکتی 

طراحی سایت عکاسی