آخرین مطالب سایت

طراحی سایت شرکتی

یکی از اقدام های مهمی که شرکت ها می توانند انجام دهند، حضور در بازار اینترنتی است که با طراحی سایت شرکتی وارد این عرصه می شوند. شرکت آوش وب قصد دارد، شما را برای حضور در دنیای آنلاین با ارائه طراحی سایت شرکتی همراهی کند. به همین خاطر مقاله امروز ما در مورد طراحی سایت شرکتی و نکاتی که باید در این راه بدانید، اختصاص دادیم.

ما در این مقاله قصد داریم، شما را با یک سری ویژگی های مهم در طراحی سایت شرکتی آشنا کنیم و نکات مهمی که باید در طراحی چنین سایتی رعایت شود را برای شما شرح بدهیم.

این روزها با حضور فعال بیشتر افراد در اینترنت و صفحات مجازی باعث شده است، کسب و کارهای مختلف علاوه بر فعالیت حضوری در دنیای مجازی حضور پر رنگی داشته باشند‌. امروزه فعالیت اینترنتی برای برخی از شرکت‌ها حتی از فعالیت حضوری آنها موثرتر است و به توسعه و رشد کسب و کارشان بسیار کمک می کند. طراحی سایت هم به عنوان بخش مهمی از کسب و کار در فضای وب به شمار می آید. بدین صورت، با داشتن برنامه ریزی دقیق و هدف درست برای طراحی سایت شرکتی، کسب و کار خود رونق ببخشید.

طراحی سایت شرکتی

 

گروه آوش وب قصد دارند با ارائه خدمات مفید در زمینه طراحی سایت شرکتی به رشد کسب و کار شرکت های مختلف کمک بزرگی کند. امروزه بیشتر افراد، به جای حضور فیزیکی در یک سازمان یا شرکت، در ابتدا در مورد آن کمی در فضای اینترنت جستجو می کنند تا اطلاعات مفید درباره آن به دست آورند. سپس در صورت تمایل به آن سازمان یا شرکت مراجعه می کنند.

پس هر شرکت یا سازمانی که قصد دارد در اولین نگاه کاربران، نظر آنها را نسبت به خود جلب کند، برای طراحی وب سایت برنامه ریزی داشته باشد. با طراحی فضایی اطمینان بخش برای وب سایت می توان بازدیدکنندگان را برای مراجعه حضوری تشویق کرد. بنابراین باید طراحی سایت شرکتی به گونه‌ای باشد که کاربر پسند و جذاب جلوه دهد. در حقیقت نمای وب سایت یک شرکت نشانگر سطح عملکرد آنها خواهد بود.

طراحی سایت بر اساس چهارچوب، شرکت را حرفه ای جلوه می‌دهد

اگر طراحی سایت شرکتی به صورت کاملا حرفه ای انجام نشود باعث می شود مخاطبان و مشتریان زیادی را از دست بدهید و در آخر به اهدافی که از طریق طراحی سایت برنامه ریزی کرده اید، دست نخواهید یافت. بنابراین زمانی که می خواهید طراحی سایت شرکتی انجام دهید این کار را به گروهی بسپارید که اطمینان کافی نسبت به آنها به دست آورده اید و آن ها تجربه کافی در این زمینه را کسب کرده باشند.

داشتن سایت شرکتی کاربر پسند و چند قدم جلوتر از رقبا

امروزه با حضور مستمر بیشتر شرکت ها در فضای وب  مواجه هستیم. پس بهتر است شما هم به عنوان یک شرکت معتبر برای حضور فعال در این عرصه حداکثر تلاش خود را انجام دهید تا مشتریان خود را از دست ندهید.

بهترین شرکت های معتبر سعی می کنند خدمات مفیدی را از طریق وب سایت به مشتریان ارائه دهند. به طوری که تمام مراحل فروش محصولات، توسط سایت شرکت قابل انجام است. این ویژگی باعث می شود تا متقاضیان بدون هیچ دردسر خرید خود را انجام دهد و موجب صرفه جویی در وقت آن ها شود.

در واقع طراحی سایت شرکتی زمانی به نتیجه ایده آل می رسد که بتوانید رابطه خوبی از طریق اینترنت با مشتریان خود برقرار کرده و اعتماد آنها را نسبت به خود جلب کند.

داشتن سایت شرکتی کاربر پسند و چند قدم جلوتر از رقبا

 

طراحی سایت شرکتی براساس ساختار استاندارد قابل انجام است

سایت شرکت دارای ویژگی های منحصر به فرد است. بنابراین طراحی چنین سایتی زمانی موثر است که بر اساس ساختارهای استاندارد انجام شود. در واقع، تیم طراحی سایت باید با نظر گرفتن اهداف شرک،ت سایت اختصاصی را پایه گذاری کند.

یک سری ویژگی ها برای سایت های مختلف با موضوع مختلف، مشترک می باشد. مانند سرعت بارگذاری بالای سایت ، دارای ویژگی واکنش گرا و قابلیت ارتقاء قسمت های مختلف سایت و …

اما یکسری ویژگی های منحصر به فرد وجود دارد که مخصوص طراحی سایت شرکت می باشد که در ادامه مقاله به شرح آنها پرداخته ایم.

طراحی صفحات مختلف با توجه به خصوصیات شرکت

یک شرکت دارای اقدامات مختلفی می باشد که طراحی سایت هر شرکتی با توجه به آن انجام می‌شود. معمولاً طراحی سایت های شرکتی شامل قسمت های مختلفی مانند محصولات، معرفی، مقالات  گالری تصاویر، نمایش شرکت و نوع فعالیت می باشد.

مهم ترین نکته ای که باید در طراحی صفحه ها و بخش های مختلف یک سایت شرکتی رعایت شود این است که کاربران در کوتاه ترین زمان به تمام بخش ها دسترسی پیدا کنند. در واقع، دسته بندی ها باید طوری انجام شود که  کاربر با ورود به سایت دچار سردرگمی نشود.

 طراحی جلوه های دیدنی سایت طبق اهداف کسب و کار

نمای ظاهری وب سایت یکی از جلوه های مهم در طراحی سایت شرکتی می باشد که باید به گونه ای طراحی شود که با ورود مراجعه کنندگان به سایت از نحوه عملکرد شرکت باخبر شوند. در واقع بین طرح های دیدنی صفحات وب سایت با لوگو و فضای حقیقی شرکت هم خوانی داشته باشد که انگار بازدیدکننده در محیط خود شرکت قرار دارد.

 طراحی جلوه های دیدنی سایت طبق اهداف کسب و کار

 

امکان ارتباط با شبکه های اجتماعی

برقراری ارتباط در شبکه های اجتماعی می تواند در کسب و کار شما بسیار موثر داشته باشد. از این رو در طراحی سایت شرکتی خود به این نکته دقت کنید که امکان فراهم کردن ارتباط با شبکه های اجتماعی در آن وجود داشته باشد. وی همچنین با اشتراک گذاری مطالب مختلف در درگاه های ارتباطی به جذب مشتری بیشتر کمک می کند.

طراحی صفحه اختصاصی برای برقراری تماس

صفحه اختصاصی تماس در حقیقت پل ارتباطی شما با مشتریان می باشد. بنابراین باید به گونه ای طراحی شود که کاربر بتواند در زمان کمی با شما ارتباط برقرار کند. در این صفحه اطلاعات مختلفی مانند شماره تلفن، ساعات پاسخگویی، آدرس شرکت و ساعت حضور در شرکت … قرار می گیرد.

همچنین می‌توان درگاه ای طراحی کرد که کاربران از طریق ارسال ایمیل یا پیامک با مدیر سایت یا هر فرد دیگری در ارتباط باشد.

قابلیت اتصال به درگاه بانکی

اگر لازم است که تراکنش های مستقیم به حساب بانکی از طریق سایت انجام شود می‌توانید اتصال به درگاه مستقیم  بانکی را به ویژگی های طراحی سایت شرکتی اضافه کنید. برای این کار در ابتدا باید نماد اعتماد الکترونیک را دریافت کرده و سپس درگاه پرداخت مستقیم بانکی را فعال کنید. در این صورت می توانید به راحتی فروشگاه محصولات خود را در سایت شرکت قرار دهید.

دسترسی به اهداف برتر با طراحی سایت شرکتی

داشتن یک سایت اصولی و فعالیت مستمر در آن باعث می شود به اهداف برتر شرکت دست یابید و سختی راه برای رسیدن به اهداف مورد نظر را برای شما هموار خواهد کرد.

در ادامه مقاله به مزایای طراحی وب سایت شرکتی می پردازیم که انگیزه شما را برای انجام این کار بیشتر می کند.

دسترسی به اهداف برتر با طراحی سایت شرکتی

 

 • طراحی سایت شرکتی امکان خرید اینترنتی را برای شما و مشتریان فراهم می‌کند که این روزها با فعالیت روز افزون افراد در صفحات اجتماعی و فضای اینترنت امکان خرید غیر حضوری برای مشتریان بسیار مهم است.
 • شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای درباره محصول و خدمات خود به صورت آنلاین تبلیغ انجام دهید.
 • طراحی وب سایت شرکتی باعث می شود، افراد بیشتری با خدمات، محصولات و همچنین شرکت آشنا شوند.
 • و در صورت ایجاد اهداف بالاتر می توان نام شرکت را از طریق وب سایت به دنیا معرفی کرد و حتی یک برند اختصاصی ایجاد کرد.

داشتن یک شروع خوب در راستای طراحی سایت شرکتی

قبل از این که برای طراحی سایت شرکتی خود اقدام کنید، لازم است به یکسری نکات توجه کنید تا بتوانید شروع خوبی داشته باشید.

 • حتماً برای طراحی سایت شرکت خود از یک گروه معتبر طراحی سایت کمک بگیرید برای این کار تحقیقات لازم را انجام دهید.
 • هیچ گاه حاضر به خرید سایت های آماده نشوید
 • قرار دادن ویژگی واکنشگرا برای نمایش سایت در هر سایزی بسیار اهمیت دارد. چرا که باعث می شود کاربران شما با هر دستگاهی سایت را بارگذاری کنند. مخصوصاً امروزه بیشتر افراد با استفاده از موبایل وب گردی انجام می دهند و سایت شما قابلیت بارگذاری با گوشی همراه  را داشته باشد.
 • قبل از این که سایت شما طراحی شود، اهداف خود را از راه اندازی سایت به گروه طراحی  اعلام کنید تا آنها بر اساس این اهداف سایت شما را آماده کنند.

امکاناتی که باید یک سایت شرکتی داشته باشد

صفحات و ویژگی های یک سایت شرکتی باید داشته باشد شامل موارد زیر است:

 • امکان سفارش محصولات به صورت آنلاین داشتن گالری تصاویر از محصولات و فضای شرکت
 • صفحه مربوط به راهنمای خرید اینترنتی
 • صفحه مربوط به گارانتی محصولات و یا شرایط نمایندگی شرکت
 • نظرسنجی رضایت مشتری از محصولات
 • صفحه مربوط به رویداد اخبار شرکت
 • صفحه مربوط به محصولات شرکت که شامل قسمت های مختلفی مانند تصاویر، محصول، قیمت و توضیحات کامل در رابطه با محصول
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما که شامل تماس، ایمیل، آدرس شرکت و آدرس دفتر مرکزی می باشد.

 

امکاناتی که باید یک سایت شرکتی داشته باشد

کلام آخر

زمانی یک شرکتی به صورت قوی کار می کند که بتواند در کنار ارائه خدمات حضوری خود، برای دسترسی بهتر مشتریان به صورت کاملا حرفه ای خدمات آنلاین نیز داشته باشند. برای این کار، تنها لازم است یک سایت شرکتی طراحی شود.

از آنجا که نکات مهمی در این مقاله با یکدیگر بررسی کرده‌ایم، برای ارائه بهترین خدمات آنلاین یک شرکت اولین قدمی که لازم است انجام شود، طراحی سایت شرکتی به بهترین شکل ممکن است.

ممنون که ما در این مقاله همراهی کردید.

ما یک تیم متخصص در زمینه طراحی سایت هستیم خدمات سایت ما شامل:

طراحی سایت فروشگاهی 

طراحی سایت کلینیک زیبایی

طراحی سایت مجله خبری