پرسش و پاسخ

بیشتر بخوانید
سوالات متداول

دامنه و هاست چیست؟

هاست در واقع یک کامپیوتر همواره روشن است که اطلاعات سایت شما به صورت شبانه روزی بر روی آن قابل دسترس کاربران شما می باشد. میزان فضای هاست ارتباط مستقیم با میزان اطلاعاتی دارد که می خواهید بر روی سایت خود قرار دهید. خرید دامنه همان آدرس سایت می باشد.  برای مثال دامنه سایت ما avashweb.com است.

داشتن وب سایت چه اهمیتی دارد؟

اگر می خواهید بازار هدفتان را گسترده کنید، و یا می خواهید از خیل عظیم مشتریان بالقوه ای که در فضای وب به دنبال محصولات یا خدمات شما می گردند کمال بهره را ببرید، بهترین راه برای این کار داشتن یک وب سایت خوب و قرار دادن اطلاعات درست و به شیوه ی درست در وب سایت تان می باشد.

آیا بعد از طراحی وبسایت کار شرکت طراحی وب سایت تمام می شود؟

از نظر ما اتمام طراحی وب سایت، در واقع شروع قدرتمند ما جهت کمک به شما در زمینه رسیدن به کلیه اهداف وب سایت یا اهداف اینترنتی تان می باشد. اگر می خواهید وب سایتتان پر بازدید باشد، اگر می خواهید وب سایتتان به جذب افراد خاصی یا جدب اطلاعات آنها بپردازد، اگر می خواهید از طریق وبسایتتان در دنیای وب برند شوید، ما برای شما برنامه و نحوه اجرا یا به عبارتی action plan خواهیم داشت.

 
چرا داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری یک الزام است؟

• وب سایت منطبق با فن آوری موتورهای جستجو به ویژه Google طراحی خواهد شد.
• تا حد امکان از طراحی گرافیکی زیبا و کاربر پسند استفاده خواهد شد.
• تمامی وب سایتها بصورت ریسپانسیو (نسخه تبلت و موبایل) پیاده سازی می گردند.
• سرعت و سهولت در به روز رسانی و سهولت توسعه در طراحی سایت در آینده در نظر گرفته خواهد شد.
• ملاحظات حفاظتی و امنیتی در تولید بسترهای نرم افزاری و طراحی سایت در نظر گرفته خواهد شد.

معنی خدمات سئو چیست؟

در گذشته برای بهتر دیده شدن توسط افراد، مردم از سر درهای بزرگتر، زیباتر، استفاده از جارچی ها و بسیاری ابزار تبلیغاتی دیگر استفاده می کردند، با آمدن اینترنت کلیه این روشها نیز به روشهای مشابهی در فضای مجازی تبدیل شدند، اما با ازدیاد وب سایتها و استفاده زیاد مردم از موتورهای جستجو و نقش مهم نتایج موتورهای جستجویی از جمله گوگل در زندگی مردم و اهمیت زیاد پیدا شدن در صفحات اول موتورهای جستجو، سئو و مفهوم بهینه سازی موتورهای جستجو یا بهینه سازی وب سایتها اهمیت زیادی پیدا کرد. 

چرا سئو مهم است؟ چرا بایستی از سئو استفاده کنم؟

در ابتدا یک نکته جالب به شما بگوییم؛ با توجه به اینکه معنی سئو یا SEO ، بهینه سازی موتورهای جستجو است، که در واقع منظور آن بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو می باشد. اما با این حال طراحی وب سایتی که کاربر در آن بماند یا صفحات بیشتری را باز کند نیز جزئی از سئو است.
از طرفی چون عمده ترافیک شما از طریق موتورهای جستجوی اصلی از جمله گوگل، بینگ و یاهو تامین می شود، بهینه سازی وب سایتتان برای موتورهای جستجو یا به عبارتی تصمیم برای بهبود سئو سایتتان ضروری به نظر می رسد.
بنابراین نه تنها سئو و بهبود آن مساله ای مهم است بلکه طراحی وب سایتی بر پایه اصول سئو و رعایت اصول رابط کاربری یا ui نیز مساله مهمی است.
اگر فکر می کنید به مشاوره سئو نیاز دارید همین حالا با مشاوران ما در فکر برتر تماس بگیرید.

تبلیغ گوگل یا گوگل ادوردز چیست؟

ابزار بازاریابی اینترنتی است که گوگل در اختیار کاربران گذاشته تا بتوانند برای وب سایت خود، از طریق کلمات کلیدی شان بازاریابی کنند.

بهتر است در گوگل تبلیغ کنیم (گوگل ادوردز) یا سئو سایت مان را بهبود دهیم؟

سئو و گوگل‌ادز هر دو، برای افزایش ترافیک وب و افزایش فروش شما فوق‌العاده هستند. آنچه قبل از تصمیم‌گیری باید مورد بررسی قرار بگیرید، بودجه و اهداف شماست و اینکه آیا می‌خواهید به صورت ارگانیک در نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرید یا از طریق پرداخت مستقیم هزینه تبلیغات برای کلمات کلیدی خاص.

ارسال تیکت

پاسخ شما یافت نشد؟ فقط از ما بپرسید!