رپورتاژ ، یک تیر و دو نشان

با سفارش رپورتاژ ، نام خود را تبدیل به برند کنید و رتبه وب سایتتان را بالا ببرید

رپورتاژ آگهی یکی از موثرترین و ماندگارترین روش ها برای تبلیغات در رسانه است، با رپورتاژ آگهی شما می توانید با بهره گیری از خلاقیت در مورد یک سازمان،شرکت، برند، محصول یا خدمت؛ توضیحاتی ارائه دهید که آن محصول یا کسب و کار را به شکلی متفاوت به مشتریان آن معرفی کنید. از آنجا که در رپورتاژ، رسانه ها بصورت آشکارا تبلیغ نمی کنند، می توانند اطلاعات مفیدتری را ارائه دهند و مصرف کنندگان احتمال بیشتری دارند که به آنها توجه کنند و آنها را بخوانند، نسبت به اینکه این آگهی ها بصورت سنتی که در صفحات مخصوص منتشر شود. آگهی دهنده همچنین فرصتی را برای اطلاعات قابل توجهی در مورد مزایای محصول یا خدمات دارد که معمولا در آگهی های سنتی ملزم است روی چند تصویر متن سنگینی قرار دهد که عموما منتهی به جذب مشتری نخواهند شد؛ همچنین اگر متن رپورتاژ براساس قواعد سئوی محتوایی تهیه شود و در رسانه های مناسبی منتشر گردد؛ باعث بالا آمدن وب سایت شما در نتایج جست و جوی گوگل و بهبود رنکینگ وب سایتتان خواهد شد.

چرا رپورتاژ

چرا باید از خدمات رپورتاژ آگهی آوش وب استفاده کنیم

01
رپورتاژ دائمی

رپورتاژ آگهی یک تبلیغ دائمی است و برخلاف سایر روش‌های تبلیغاتی، از سایت ناشر حذف نمی‌شود و برای همیشه در آرشیو اخبار باقی می‌ماند.

02
process2
افزایش اعتبار و برندینگ

امروزه، رپورتاژ آگهی را به عنوان یکی از موثرترین روش‌های بازاریابی اینترنتی و برندسازی می‌شناسند که معتبرترین شرکت‌های دنیا برای معرفی محصولات خود از آن استفاده می‌کنند.

03
process3
بهبود رتبه گوگل

انتشار یک خبر یا آگهی تبلیغاتی جهت معرفی کسب‌وکار در سایت‌های خبری و پربازدید است که این امر موجب بهبود افزایش رتبه گوگل (سئو) و شناخته‌شدن سایت می‌شود.